Header foto

Contactpersoon


Kynologenclub Zeeland
Postadres: Zomerstraat 27A, 4437AD Ellewoutsdijk

Bestuur

Voorzitter:
Ruud de Munck
voorzitter@kczeeland.nl

Secretaris:
Martin Baks
secretaris@kczeeland.nl
06-39866408

Penningmeester:
Marij Mestrom

penningmeester@kczeeland.nl

GG & instructie:
Vacant
instructie@kczeeland.nl

Onderhoud, kantine en PR:
Vacant

PR en activiteiten:
Vacant


Cursussen

Administratie Puppy/EG/GG
De Bevelanden:
Corina van Oudheusden
06-36049500
cursussen@kczeeland.nl

Schouwen-Duiveland:
Henk Schenk
0111-641318
cursusschouwen@kczeeland.nl

Coördinatoren Puppy/EG/GG
De Bevelanden:
Corina van Oudheusden
cursussen@kczeeland.nl

Schouwen-Duiveland:
Mariëlle Schenk
0111-641318
cursusschouwen@kczeeland.nl

 

Administratie Behendigheid:
De Bevelanden:
Hans Heijboer
0113-212085
behendigheid@kczeeland.nl

Walcheren:
Rieneke Smit
0118-466032
behendigheidwalcheren@kczeeland.nl

Administratie Flyball
Marleen Francke
flyball@kczeeland.nl

Diversen

Clubgebouw:
Westhavendijk Wilhelminadorp
tel.: 0113-211677

Ringtraining:
Lianne Eekman
0118 467538
ringtraining@kczeeland.nl
(training op afspraak op donderdag, aanvang 19.30 uur)

CACIB-commissie:
Secretariaat Dogshow Goes
tel.: 06-13868739
info@dogshowgoes.nl
www.dogshowgoes.nl

Ledenadministratie:
Martin Baks
06-39866408
ledenadministratie@kczeeland.nl

Advertenties clubblad:
penningmeester@kczeeland.nl
(voor tarieven, wijzigingen etc.)

Ereleden:
mevr. L.A. van Liere-Kentin
mevr. P.J.M. de Looff
dhr. W. Hamelink
R. de Munck